Hakkımızda

MMS GRUP | Araç Takip Sistemleri ve Filo Yönetimi

Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Göre En Doğru Çözümleri Sunuyoruz.

MMS GRUP 2001 yılından günümüze, araç takip sistemleri ve filo yönetimi konusunda sahip olduğu 12 yıllık deneyim, uzman kadrosu ve Türkiye genelinde yaygın teknik servis hizmeti ile araç takip sektöründe lider konumdadır.

Araç takip ve filo yönetimi uygulamalarımızda tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sektörel çözümler üretmekteyiz. GPS uydular ile izlenen araçlar detaylı sayısal haritalar üzerinde izlenebilmektedir.Araç takip sistemleri, doğru cihaz ve yazılımların belirlenmesi, satışı, kurulumu ve satış sonrası verilen hizmetler ile bütünlük ve süreklilik gerektirmektedir. MMS GRUP, sahip olduğu ileri teknoloji ve 12 yıllık sektörel tecrübesi ile günümüzün en gelişmiş GPS araç takip sistemlerini, en doğru maliyetlerde, müşterilerine 7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak verdiği hizmetleri, yüksek kalite standartlarında sunmaktadır.


MMS GRUP, sahip olduğu ileri teknoloji ve sektörel tecrübesi ile günümüzün en gelişmiş GPS araç takip sistemlerini, 7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak verdiği hizmetleri yüksek kalite standartlarında sunmaktadır.